SkyShowtime oznamuje ponuku pripravovaných originálnych seriálov

Necelých 12 mesiacov od vstupu na trh uvedie SkyShowtime premiéry desiatich nových originálnych seriálov ...

pridal kinema 23.5.2023 o 22:05
SkyShowtime oznamuje ponuku pripravovaných originálnych seriálov


Necelých 12 mesiacov od vstupu na trh uvedie SkyShowtime premiéry desiatich nových originálnych seriálov – vrátane programov v každom zo svojich regiónov v strednej a východnej Európe, na Pyrenejskom polostrove a v Škandinávii.

SkyShowtime, ďalšia veľká európska streamovacia služba, dnes oznámila zoznam originálnych a exkluzívnych seriálov, ktoré budú mať premiéru na platforme neskôr v tomto roku a v roku 2024. Monty Sarhan, CEO, predstavil pripravované seriály počas prejavu na filmovom festivale Marché du Film (Festival de Cannes).

SkyShowtime, ktorá bola spustená v septembri minulého roku a na všetkých svojich trhoch pôsobí iba 80 dní, uvedie v roku 2023 premiéry celkovo desiatich pôvodných seriálov – čo je ohromujúci a takmer nevídaný úspech na službu, ktorá má menej ako rok. Okrem toho je SkyShowtime exkluzívnym domovom tých najlepších seriálov od spoločnosti Paramount Global, služby Peacock od NBCUniversal a Sky Studios.

Medzi ďalšie už predtým oznámené pôvodné tituly SkyShowtime patrí poľská dráma Warszawianka, ktorú môžu diváci sledovať od 19. júna, a česko-slovenská komédia Víťaz, ktorá bude mať premiéru neskôr v tomto roku.

Medzi ďalšie nové seriály, ktoré sa na SkyShowtime objavia neskôr v tomto roku, patrí kritikmi oceňovaný mysteriózny seriál Poker Face s Natashou Lyonne (Russian Doll, Orange Is The New Black) v roli Charlie, ktorá má mimoriadnu schopnosť rozpoznať, keď niekto klame. Debutovať bude ako pôvodný seriál SkyShowtime.

Neskôr v tomto roku SkyShowtime uvedie The Curse, pôvodný seriál SkyShowtime s Emmou Stone, Nathanom Fielderom a Bennym Safdiem v hlavných úlohách. Príbeh skúma údajnú kliatbu, ktorá narúša vzťah novomanželov. V exkluzívnej premiére SkyShowtime predstaví aj najnovší seriál Taylora Sheridana Special Ops: Lioness. V hlavných úlohách sa predstaví Zoe Saldaña, hlavná hrdinka príbehu a výkonná producentka, Nicole Kidman, držiteľka Oscara® a výkonná producentka, Laysla De Oliveira a Morgan Freeman, držiteľ Oscara®. Pôvodný seriál sleduje tím Lioness Engagement, ktorý sa snaží rozložiť teroristickú organizáciu priamo zvnútra.

Netrpezlivo očakávanú premiéru druhej časti piatej série Yellowstone bude možné sledovať exkluzívne na všetkých trhoch SkyShowtime koncom tohto roku. Okrem toho sa exkluzívne na SkyShowtime objaví aj druhá séria seriálov 1923 v hlavných úlohách s Helen Mirren, držiteľkou Oscara®, a Harrisonom Fordom, nominovaným na Oscara®, a Tulsa King, v hlavnej úlohe so Sylvesterom Stalloneom. Oba seriály sú z dielne Taylora Sheridana, nominovaného na Oscara®. Seriál Halo, založený na rovnomennom hernom trháku, sa vracia s druhou sériou.

Exkluzívne na SkyShowtime budú mať premiéru aj filmové trháky Babylon (6. júla), M3GAN (14. augusta) a She Said (23. júna), ktoré sa tak pridajú k filmovým trhákom Top Gun: Maverick, Jurassic World Dominion a Minions: The Rise of Gru – všetky budú k dispozícii bez ďalších poplatkov.   

Monty Sarhan, CEO služby SkyShowtime, povedal: „SkyShowtime je určená pre Európu a sme hrdí, že na našich trhoch uvádzame pôvodnú tvorbu. Premiéra tak rozsiahleho a pôsobivého balíka desiatich pôvodných seriálov počas prvého roka je pre novú streamovaciu službu takmer nevídaná. SkyShowtime je domovom niektorých z najpôsobivejších exkluzívnych programov, ktoré predstavujú to najlepšie z hollywoodskej a miestnej produkcie, a výnimočnej ponuky filmov. SkyShowtime je odhodlaná prinášať zákazníkom naprieč Európou ponuku prémiového obsahu za skvelú cenu.“

SkyShowtime ponúka tisícky hodín kvalitnej zábavy pre celú rodinu. Predplatitelia služby majú prístup k novým a exkluzívnym seriálom, pôvodnej tvorbe, oceneným filmom, obsahu pre deti a rodinu a výberu legendárnych titulov a zbierok od štúdií Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios a Peacock – všetko streamované na jednej platforme. SkyShowtime je dostupná v Albánsku, Andorre, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Česku, Čiernej Hore, Dánsku, Fínsku, Holandsku, Chorvátsku, Kosove, Maďarsku, Nórsku, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku, Severnom Macedónsku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku, Španielsku a Švédsku.
AKO MAŤ SEX
[RECENZIA ]
DOGMAN
[RECENZIA ]
FREMONT
[RECENZIA ]
NAPOLEON
[RECENZIA ]
1
Jej telo
JEJ TELO
[RECENZIA ]
TROLLOVIA 3
[RECENZIA ]

Meno:
ODOSLAŤ
:)
REBRÍČEK SK
01 |
návšt. 23226
02 |
návšt. 14111
03 |
návšt. 8642
04 |
návšt. 6801
05 |
návšt. 2654
06 |
návšt. 2599
07 |
návšt. 2693
08 |
návšt. 2331
09 |
návšt. 2101
10 |
návšt. 2176
REBRÍČEK US
01 |
$45,0 mil.
02 |
$30,0 mil.
03 |
$10,0 mil.
04 |
$10,0 mil.
05 |
$3,6 mil.
06 |
$2,8 mil.
07 |
$2,7 mil.
08 |
$2,5 mil.
09 |
$2,3 mil.
10 |
$2,0 mil.
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
Kinema.sk - filmy, seriály

sector logo
network
ISSN 1336-4197. Všetky práva vyhradené. (c) 2023 SECTOR Online Entertainment / Kinema s.r.o.