PRIPRAVOVANÉ KOMERČNÉ SERIÁLY V ROKU 2021

PRIPRAVOVANÉ KOMERČNÉ SERIÁLY V ROKU 2021

ČlánokPozrime sa aké nové hlavne komerčné TV seriály prinesie rok 2021 a zároveň aj aké zaujímavé seriály budú pokračovať. Vráti sa Zaklínač, Stranger Things, príde Halo, už je tu Cobra Kai. Uvidíme, či to stihne Lord of the Rings.

Z herne prepojených seriálov príde podľa portálu sector.sk:

Halo - Showtime
Halo je už v plnej produkcii a je naplánované na tento rok na Showtime. Bude sledovať príbeh Master Chiefa a jeho tímu v boji proti mimozemskej hrozbe. Cortana nebude chýbať.

Pripravované komerčné seriály v roku 2021

The Witcher Season 2 - Netflix
Od Netflixu príde druhá séria Zaklínača, ktorú však čakáme až v lete alebo na jeseň, keďže sa stále natáča. Popritom príde aj animovaný film The Witcher: Blood Origin.

Pripravované komerčné seriály v roku 2021

Resident Evil: Infinite Darkness - Netflix
Netflix pripravuje animovaný Resident Evil seriál a popritom natáča aj live action sériu, ktorá však nevieme, či to stihne tento rok. Animovaná by to však mala stihnúť. Pripravuje sa aj animovaný Cyberpunk Edgerunners seriál, ale ten príde až v roku 2022.


Z ostatných zaujímavých seriálov:

Cobra Kai - Netflix, 3. séria
Netflix už vypustil tretiu sériu Cobra Kai a ukázal ďalšie príbehy Miyagi Do a Cobra Kai karate. Znovu kvalitne spracované a previazané s pôvodnými filmami.

The Watch - BBC - 3. január
Včera sa začal The Watch podľa Pratchetta, aj keď trailer ukázal zvláštne spracovanie.

WandaVision - Disney+, 15. január
V polovici januára príde WandaVision, veľmi zvláštny prídavok do superhrdinských seriálov. Uvidíme, čo z toho nakoniec bude.

Walker - 21. január
Walker Chucka Norrisa dostane reboot s Jaredom Padleckim zo Supernatural.

Resident Alien - Syfy, 27.január
Detektívne ladený seriál, v ktorom budeme sledovať mimozemšťana stroskotaného na Zemi čakajúceho na záchranu. Vyhýba sa tajným vládnym agentúram a popritom sa maskuje ako doktor, ktorý vyšetruje záhadné zločiny.

The Equalizer - CBS, 7. február
Novú verziu dostane seriál Equalizer z 80-tych rokov, ktorý medzičasom dostal aj filmovú podobu s Denzelom Washingtonom. Tu však hlavnú úlohu preberie Queen Latifah.

Clarice - CBS - 11. februar
Hannibal Lecter už dostal svoj TV seriál a teraz ho dostane aj FBI Agentka Clarice Starling, ktorá ho vyšetrovala. Seriál bude umiestnený šesť mesiacov po udalostiach vo filme Mlčanie Jahniat.

Superman & Lois - 23. február
CW bude aj tento rok pokračovať vo svojich superhrdinských seriáloch a pribudne k ním nový a to Superman & Lois, ktorých sme už v Arrowverse videli a teraz ukážu svoje vlastné príbehy.

Shadow and Bone - apríl
Netflix pripravuje na apríl prepracovanie knižnej série Shadow and Bone o jednej ruskej sirote, ktorá získa nečakané sily.

Y - FX
FX pripravuje seriálovú podobu Y: The Last Man komiksu, ktorý sledoval príbehy Yoricka a jeho opice. Yorick má malý problém, keďže je posledným mužom na planéte. Okrem neho po nákaze, ktorá vyhladila všetko s chromozómom Y, už žijú len ženy.

Falcon and the Winter Soldier Disney+
Tento rok by sme mali vidieť aj ďalší Marvel seriál a to Falcon and the Winter Soldier, kde sa stretnú dvaja hrdinovia z Avengerov.

What If…? Disney+, TBD
Príde aj What If, animovaná séria, v ktorej Disney ukáže, čo by sa mohlo stať, keby udalosti boli iné. Napríklad, ak by Avengeri neexistovali, ak by Strýko Ben nezomrel...

Loki Disney+
Loki po svojom konci v Avengeroch odštartuje v seriálovej podobe. V alternatívnom čase ukradol Tesseract a uvidíme, ako ho využije.

Hawkeye - Disney +
Svoj seriál dostane aj lukostrelec Hawkeye a prísť by mal ešte tento rok.

Foundation - Apple TV+
Asimovova sci-fi Nadácia dostane tento rok seriálové spracovanie. Uvidíme, ako sa podarí a ako to pojmú príbehovo.

Gossip Girl - HBO Max
Nový reboot dostane Gossip Girl s novými postavami pre novú generáciu.

Midnight Mass - Netflix
Mike Flanagan dodáva Netflixu pekný hororový obsah a po The Haunting of Bly Manor pripravuje nový seriál, ktorý nás zavedie na ostrov. Na ňom sa začínajú diať zvláštne veci potom, ako prichádza tajomný mladý kňaz.

Vikings: Valhalla - Netflix
Vikingovia dostanú spin-off s podtitulom Valhalla. Minimálne prvú dávku epizód by sme mali vidieť koncom tohto roka.

The Nevers - HBO - leto
Joss Whedon pre HBO pripravuje zvláštne spojenie supersíl s viktoriánskou érou. Seriál bude sledovať tri ženy Neversové vo viktoriánskom Londýne.

Nine Perfect Strangers - Hulu
Seriál bude ďalšou adaptáciou od autorky Big Little Lies, kde sa 9 neznámych ľudí stretne vo welness rezorte na 10-dňovej dovolenke. Samozrejme, nebude to taký oddych ako čakali.

The Old Man - FX
Jeff Bridges dostane vlastný seriál, v ktorom bude hrať CIA agenta na dôchodku, ktorý sa chcel stratiť a mať pokoj, ale je vtiahnutý späť.

Young Rock - NBC
Z nových zábavných seriálov príde Young Rock, ktorý ukáže život mladého The Rocka. Rock sa v ňom bude v roku 2032, kedy kandiduje za prezidenta, ohliadať po svojej mladosti, kde epizódy ukážu jeho život v rôznom veku.

Station Eleven
Príde aj adaptácia dystopickej novely o nákaze, ktorá vyhladila takmer celú planétu.

MacGruber - Peacock
MacGruber sa z krátkych scénok v Saturday Night Live dostal do filmov a teraz prechádza aj do TV seriálu. Will Forte preberie babráckeho MacGyvera, ktorý sa po desiatich rokov dostáva z väzenia.

Dexter
Uvidíme aj návrat Dextera v špeciálnej sérii, ktorá nám ukáže, ako žije po rokoch.

Stranger Things (Season 4) - Netflix
Zo zaujímavých seriálov sa vráti Stanger Things, ktorý pre odloženia natáčania čakáme okolo jari.

Star Wars Andor - Disney+
Cassian Andor z Rogue One dostane vlastný seriál, ktorý bude samozrejme umiestnený ešte pred film. Zrejme príde až budúci rok.

Star Wars: The Bad Batch - Disney+
Okrem live action TV seriálov zo Star Wars sveta príde aj animovaný The Bad Batch

Star Wars The Mandalorian - 3 séria
3. séria Manda príde na Vianoce 2021.

Star Wars Book of Boba Fett - Disney +
Posledná epizóda druhej série Mandaloriana odteasovala príchod Book of Boba Fett seriálu. Ten príde v decembri

Lord of the Rings - Amazon Prime Video
Niekedy počas roka by sme mali uvidieť aj seriálového Pána prsteňov od Amazonu, presnejšie v príbehu sa presunú tisíce rokov pred pôvodné knihy a filmy.

The Wheel of Time - Amazon, TBD
Popri pánovi prsteňov chce Amazon tento rok odpremiérovať aj prepracovanie ďalšej knižnej série a to Koleso času od Roberta Jordana.

Avatar: The Last Airbender - Netflix
Filmovanú adaptáciu animovanej seriálu Avatar: The Last Airbender (2005-2008) má pod palcom Netflix, aj keď šance, že príde ešte v roku 2021, nie sú vysoké.

Star Trek: Strange New Worlds - CBS All-Access
Star Trek Discovery dostane dva spin-offy a jedným z nich bude Strange New Worlds s kapitánom Pikeom. Dostane aj Spocka a Number One. Druhým spin-offom bude Section 31

Parasite - HBO
HBO stále dúfa, že stihne spraviť seriál podľa Parasite filmu ešte tento rok. Zatiaľ nie je jasné, ako bude umiestnené príbehovo.

House of the Dragon - HBO
V príprave je aj nový Game of Thrones seriál, ktorý sa presunie pred udalosti pôvodnej série. Uvidíme ho však zrejme až v roku 2022.


Z iných seriálov sa vrátia aj: You, For All Mankind, American Horror Story, Barry, Better Call Saul, Evil, Snowpiercer, Doctor Who, 911, Nancy Drew, Legacies, Jurassic World: Camp Cretaceous, Blacklist, Flash, Batwoman, Carmen Sandiego, Disenchantment a veľa ďalších.

Ďalšie info nájdete aj na sector.sk


autor sector.sk 4.1.2021
GRETA
[RECENZIA ]
SHORTA
[RECENZIA ]
REWIND
[RECENZIA ]
1
News of the World
NEWS OF THE WORLD
[RECENZIA ]
WE CAN BE HEROES
[RECENZIA ]
Meno:
ODOSLAŤ
:)
REBRÍČEK SK
01 |
návšt. 3757
02 |
návšt. 386
03 |
návšt. 360
04 |
návšt. 230
05 |
návšt. 165
06 |
návšt. 91
07 |
návšt. 64
08 |
návšt. 62
09 |
návšt. 40
10 |
návšt. 44
REBRÍČEK US
01 |
$3,2 mil.
02 |
$2,6 mil.
03 |
$2,0 mil.
04 |
$1,1 mil.
05 |
$0,925 mil.
06 |
$0,530 mil.
07 |
$0,430 mil.
08 |
$0,160 mil.
09 |
$0,156 mil.
10 |
$0,150 mil.
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
ISSN 1336-4197. Všetky práva vyhradené. (c) 2021 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk