Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Will Smith si nakoniec zahrá otca sestier Williamsových
Papicha
Knives Out
Mid90s
Der goldene Handschuh

Will Smith si nakoniec zahrá otca sestier Williamsových

Erik Binder | 17.6.2019O afére ohľadom „málo čierneho“ Willa Smitha pre úlohu otca tenisových kráľovien sestier Sereny a Venus Williamsových sme vás už dávnejšie informovali, veci ohľadom životopisnej snímky sa ale odvtedy poriadne posunuli vpred. Biznis je biznis, a tak Will Smith ako jedna z najväčších hereckých hviezd sa v úlohe pána Richarda Williamsa objaví. Najnovšie je už známe meno režiséra očakávaného diela. To sa bude volať King Richard a v kinách ho uvidíme v roku 2020.

Režisérom sa stane zaujímavý Reinaldo Marcus Green, zodpovedný napríklad za Monsters and Men s Johnom Davidom Washingtonom v hlavnej úlohe, ktorým bodoval na festivale Sundance minulý rok. Pôjde tak o jeho druhý celovečerný film. Obe sestry sú vďačné za svoje neuveriteľné kariéry predovšetkým svojmu otcovi, ktorý ich už ako štvorročné začal pekne „drilovať“ a ako sa ukázalo, Richardov recept dokonale fungoval.

Pripomeňme, že Smith momentálne účinkuje vo fantasy Aladin, ktorá už stihla zarobiť celosvetovo cez 600 miliónov dolárov, takže Willova v poslednom čase predsa len nie tak úžasná kariéra sa opäť rozbehla na plné obrátky a producentom King Richard sa vôbec nečudujeme, že si presadili svoje.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín