Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Tvorcovia televízneho Sherlocka sa pozrú na ďalšiu fiktívnu historickú postavu
Breakthrough
The Addams Family
The Bookshop
Little

Tvorcovia televízneho Sherlocka sa pozrú na ďalšiu fiktívnu historickú postavu

Erik Binder | 21.10.2018Stephen Moffat a Mark Gatiss napísali spoločne tri epizódy televízneho Sherlocka s Benedictom Cumberbatchom. Rovnako spolupracovali aj na seriáli Doctor Who pre BBC. Úspech oboch seriálov, a špeciálne Sherlocka, vyvoláva veľké očakávania aj od ich spolupráce na čerstvo ohlásenom projekte s názvom Dracula.

Pôjde o minisériu zloženú z troch dlhometrážnych epizód, čiže pôjde o podobný autorksý prístup ako pri štyroch sériách o súkromnom detektívovi z Baker Street. Seriál bude vo Veľkej Británii vysielaný na BBC One a do zvyšku sveta distibuovaný cez Netlfix. 

„Vždy tu boli príbehy o veľkom zle. Na Draculovi je unikátne, že Bram Stoker opatril týmto zlom svojho vlastného hrdinu.“ Hovoria o zdroji inšpirácie Gatiss s Moffatom. O projekte sa začalo hovoriť už v júni minulého roka, v súčasnosti je už takmer isté, že produkcia sa začína pripravovať.  Vedúci BBC Drama Piers Wegner na adresu tvorcov pochopiteľne nešetrí superlatívami. „Steven a Mark majú geniálnu víziu, ich Dracula bude mrazivý a inteligentný zároveň. V ich talentovaných rukách ožije dielo Brama Stokera pre divákov ako niečo úplne nové.“


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín