Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Filmová adaptácia počítačovej hry Monster Hunter s Millou Jovovich
Breakthrough
The Addams Family
The Bookshop
Little

Filmová adaptácia počítačovej hry Monster Hunter s Millou Jovovich

Erik Binder | 14.10.2018Režisér a herečka majú na konte spoločnú sériu Resident Evil, aj tentokrát sa pustili opäť do adaptácie počítačovej hry s názvom Monster Hunter. Jovovich zverejnila na instagrame prvé fotky z nakrúcania v Južnej Afrike. Monster Hunter bude rozprávať príbeh o dvoch hrdinoch pochádzajúcich z rozdielnych svetov, ktorí sa spoja v boji proti obrovským smrteľným monštrám obývajúcim krajinu.

Paul W.S. Anderson napísal aj scenár a bude film aj produkovať spoločne s Jeremym Boltom z Impact Pictures, a Robertom Kultzerom a Martinom Moskowitzom z Constantin Film. Okrem Južnej Afriky (nakrúca sa v Kapskom meste) sa tvorcovia pozrú aj do Namíbie.

Počítačová hra Monster Hunter vznikla v roku 2004, získala si slušnú fanúšikovskú základňu a posledný titul s názvom Monster Hunter: World sa stal celosvetovým hitom s predajom 10 miliónov kópií. Celkovo sa zo série hry predalo 49 miliónov kusov. Najväčšou hviezdou castingu je okrem Jovovich Ron Perlman, ďalej sa vo filme predstavia Tony Jaa (Ong-bak) alebo T.I. Harris (Ant Man and the Wasp). Milla Jovovich bude hrať lídra vojenskej jednotky menom Artemis, deportovanej do paralelnej reality a spoločne so svojou jednotkou sa bude snažiť zabrániť prechodu monštier do nášho sveta.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín