Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Na Super Bowle sa predstavili upútavky na Sola, Jurský svet, Avengers ...
The Souvenir
Les filles du soleil
Hellboy
In den Gängen

Na Super Bowle sa predstavili upútavky na Sola, Jurský svet, Avengers ...

Marcel Šedo | 5.2.2018Super Bowl predstavuje podujatie, pri ktorom tretina USA zasadne pred televízory a nehybne sleduje finále americkej NFL. Nečudo, že ide o najlukratívnejší televízny reklamný priestor v roku. Pravidelnou súčasťou akcie však nie sú len kreatívne reklamy, ale aj množstvo nových trailerov na očakávané blockbustre a televízne série. Aj tento rok tak mohli diváci vidieť lietajúceho Toma Cruisa, „wrestlujúceho“ Dwayna Johnsona, hryzajúcich dinosaurov, mlátiacich sa superhdinov, vzbúrených robotov a mnohé ďalšie.

Pomerne zaujímavo pôsobí trailer na nový Jurský svet s prídomkom Zánik ríše, ktorý začína ako horor a postupom času sa preklopí do pomerne ambivalentného boja o prežitie, pri ktorom treba dinosaurom pomáhať a zároveň si pomáhať aj pred nimi samotnými. Snímka J.A. Bayonu sa do našich kín dostane 21. júna tohto roku.

Všetci však čakali najmä na spin-off Solo: A Star Wars Story. Z traileru dýcha retro atmosféra a väčšia ľahkosť a vo výsledku sa môžeme tešiť najmä na množstvo vesmírnych naháňačiek. To, samozrejme, nie je žiadne prekvapenie. Každopádne sme všetci zvedaví, ako nový príspevok do univerza dopadne, najmä vzhľadom na zmeny na režisérskom poste.

Očakávaný, čo sa prejavilo aj na sledovanosti, bol tiež prvý trailer na Mission: Impossible – Fallout. V ňom sme mali možnosť vidieť pomerne veľké množstvo Cruisových kaskadérskych kúskov, zrážok, rôznych preletov ponad a cez rôzne predmety, skrátka všetky tie veci, ktoré k tejto sérii neodmysliteľne patria. Najnovšiu časť režíruje Christopher McQuarrie a snímku by mal mať hotovú už 2. augusta.

Pomerne zaujímavý bol aj trailer na druhú sériu seriálu Westworld, v ktorom vidíme urputný boj ľudí proti strojom. Tento krát však majú na vrch stroje, ktoré postupne eliminujú každú ľudskú prekážku v bývalom (teda, ako sa to vezme) zábavnom parku. HBO by malo novú sériu vypustiť do sveta už 22. apríla.

S novým televíznym spotom sa pochválili aj Avengers vedúci Infinity War. Nový diel bratov Russovcov sa do našich kín pozrie 26. apríla.

Všetci fanúšikovia wrestlerských a hereckých výkonov Dwayna Johnsona sa môžu tešiť na svalnaté Sklenené peklo s nazvom Skyscraper, v ktorom bude jednonohý „The Rock“ skákať na mrakodrapy, hádzať sekery a lámať končatiny.

Po stereotypných obrázkoch z Ruska si v pokračovaní špionážnej série s názvom Tom Clancy's Jack Ryan, budeme môcť posvietiť aj na moslimských teroristov.

Upútavka na pokračovanie fake found-footage série The Cloverfield Paradox, ktoré sa zatiaľ dočkalo pomerne mizerných ohlasov, pôsobí zatiaľ najslabšie a rozhodne nie desivo - najmä plaziaca sa „Vec“ je vtipná. Film skončil na Netflixe.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín