Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Brazílsky Comic Con patril Sony
Brightburn
Amnestie
Gloria Bell
Dumbo

Brazílsky Comic Con patril Sony

PR | 11.12.2017Konferencia Comic Con v americkom San Diegu je pre fanúšikov komiksov a akčných filmov sviatkom. Zďaleka však nie je jedinou svojho druhu, každoročne sa po celom svete koná niekoľko ďalších menších podobných eventov. Takým je aj Comic Con Experience v brazílskom Sao Paule, ktorého posledný ročník ovládla spočnosť Sony Pictures. Tá na ňom predstavila dva filmy so Spider-Manom, akčnú komiksovku Venom s Tomom Hardym či novinky z pripravovaných Jumanji, tretieho Hotelu Transylvánia či Insidious.

Najväčším odhalením brazílskeho Comic Conu bola prvá ukážka animáku Spider-Man: Paralelné svety. Pre niekoho to môže byť prekvapením, no Peter Parker nie je v komiksoch jediným Spider-Manom. V komiksovom univerze Marvel existuje niekoľko paralelných svetov a tvorcovia megahitov LEGO príbeh a Oblačno, miestami fašírky - Phil Lord a Chris Miller - v animáku postavia do svetla reflektorov jedného z najobľúbenejších pavúčích mužov, brooklynského tínedžera Milesa Moralesa. Film, ktorý využíva revolučnú technológiu animácie, sa v slovenských kinách objaví v decembri 2018.

Aj fanúšikovia hraného Spider-Mana, ktorý sa predstavil v tohtoročnom blockbustri Spider-Man: Návrat domov, sa však dočkali malého odhalenia. Šéf Marvel Studios Kevin Feige potvrdil dátum premiéry pokračovania na 5. júl 2019 a tiež to, že na režisérsku stoličku sa vráti talentovaný Jon Watts.

Svet Spider-Mana však v najbližších rokoch nebude patriť len samotnému pavúčiemu mužovi. Spideyho najznámejší protivník Venom sa budúci rok predstaví v rovnomennom filme a zahrá si ho hviezdny Tom Hardy. Film má byť po vzore snímok ako Deadpool či Logan prístupný až od 18 rokov a z prvých informácii sa zdá, že príbeh fotografa Eddieho Brocka, ktorého ovládne krvilačný mimozemský parazit, bude prvotriednym vojnovým thrillerom s prvkami hororu. Venom do našich kín dorazí 4. októbra 2018.

Dlhoočakávaný návrat sveta Jumanji na filmové plátna sa blíži. Dobrodružnú komédiu Jumanji: Vitajte v džungli prišila do Brazílie predstaviť jedna z jej hviezd, spevák a herec Nick Jonas. Sony Pictures na filmovom paneli odhalila niekoľko nových záberov a celú scénu, v ktorej Dwayne Johnson musí zachrániť helikoptéru s hlavnými hrdinami pred stádom rozzúrených nosorožcov. Film má slovenskú premiéru ešte pred Vianocami - 22. decembra 2017.

Pokračovanie úspešnej animovanej série Hotel Transylvánia s podnázvom Strašidelná dovolenka Sony v São Paulo odprezentovalo gigantickým parníkom s najatými hercami v kostýmoch filmových postáv, ktoré zabávali návštevníkov. V treťom Hoteli Transylvánia sa Drakulova partia vydáva na plavbu na výletnej lodi. Všetko nasvedčuje tomu, že si od zvyčajných problémov na chvíľu oddýchnu, až do momentu, kedy sa Drakula nezamiluje do kapitánky lode, ktorá je však v skutočnosti potomkom legendárneho lovca upírov... Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka sa v našich kinách objaví už v lete, 12. júla 2018.

Najuznávanejší hororový producent súčasnosti, Jason Blum (Paranormal Activity, The Purge, Insidious) prišiel spolu s herečkou Lin Shaye predstaviť do Brazílie predstaviť štvrtú časť kultovej hororovej série Insidious s názvom Insidious: Posledný kľúč, ktorá odhalí záhadnú minulosť démonologičky Elise. Ako sa Elise vyrovná so svojou desivou minulosťou sa diváci budú môcť dozvedieť už 4. januára 2018.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín