Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Knižný aj filmový prequel Hunger Games
Papicha
Knives Out
Mid90s
Der goldene Handschuh

Knižný aj filmový prequel Hunger Games

Erik Binder | 20.6.20194-dielna filmová séria Hier o život, respektíve Hunger Games, vznikla v rozmedzí rokov 2012 až 2015. Išlo o adaptácie troch Young Adult románov Suzanne Collins. Vďaka úlohe Katniss Everdeen sa stala veľká hviezda z Jennifer Lawrence, ktorú mimochodom v troch dieloch režíroval jej menovec Francis Lawrence (Constantine). Príbeh sa uspokojivo zakončil, takže ako to tak chodí, môžeme sa tešiť na prequel, respektíve udalosti, ktoré predchádzali tomu, čo sme čítali v knihách a videli v kine.

Suzanne Collins totiž oznámila, že pracuje na knihe a tá má už dokonca aj dátum vydania, a to 19. máj 2020. Spoločnosť Lionsgate nenechala dlho čakať ani na svoje vyhlásenie, že román plánuje adaptovať aj do filmovej podoby. Kniha ešte nemá konečný názov, známe však už je, že dej sa bude odohrávať 64 rokov pred udalosťami známych z kníh a filmov. Bude sa sústreďovať na neúspešnú rebéliu v štáte Panem.

Filmová séria Hunger Games zarobila celosvetovo takmer tri miliardy dolárov a vďaka predpokladanému novému filmu ju iste hravo prekoná.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín