Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Jake Gyllenhaal a Jessica Chastain v adaptácii videohry The Division
Les Misérables
Childs Play
A Rainy Day in New York
Jeanne

Jake Gyllenhaal a Jessica Chastain v adaptácii videohry The Division

Erik Binder | 12.6.2019Táto informácia je už síce pár týždňov stará, ale až dnes je známe, že film bude nakrúcať spoločnosť Netflix. Čiže je otázne, či sa výsledný produkt dostane okrem televíznych obrazoviek aj na plátna kín. Hlavné úlohy si zahrajú superstars Jake Gyllenhaal, ktorý tento rok výnimočne zabrúsil aj do čisto mainstreamových vôd v blockbusteri Spider-Man: Far From Home, ktorý uvidíme v kinách od 3.7. a Jessica Chastain, v súčasnosti videná v kinách ako hlavná záporná postava v X-Men: The Dark Phoenix.

Scenár má na starosti Rafe Judkins a režírovať bude v súčasnosti veľmi vychytený David Leitch. Ten má na svojom konte akčné hity, ako John Wick, Atomic Blonde, Deadpool 2 a onedlho od neho uvidíme v kinách Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw.

Príbeh videohry The Division sa odohráva v blízkej budúcnosti postihnutej pandémiou, vďaka ktorej zomreli milióny ľudí a je situovaný do New Yorku. Vo filme budeme zrejme sledovať skupinku civilistov vycvičených na prežitie v najťažších podmienkach. Dátum premiéry ešte nie je známy.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín