Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Leos Carax pripravuje muzikál s Marion Cottilard a Adamom Driverom
Les Misérables
Childs Play
A Rainy Day in New York
Jeanne

Leos Carax pripravuje muzikál s Marion Cottilard a Adamom Driverom

Erik Binder | 19.5.2019Francúzska režisérska legenda, ktorá sa minulý rok objavila aj na pôde Vysokej škole múzických umení v Bratislave, pripravuje muzikál s názvom Annette. Pôjde vôbec o prvý Caraxov film nakrútený v anglickom jazyku. Muzikál sa pripravuje síce už od roku 2016, ale postupne od stvárnenia hlavnej ženskej postavy odstúpili Rooney Mara a Michelle Williams.

Veci sa ale vyvíjajú konečne tým správnym smerom, pretože na úlohu kývla Caraxova krajanka Marion Cottilard (Macbeth, Assasin´s Creed). Jej partnerom sa stane ďalšia súčasná veľká herecká hviezda, Američan Adam Driver (BlacKkKlansman, Star Wars: Sila sa prebúdza). Ten si zahrá úlohu stand - up komika, ktorému umrela manželka a musí sa starať o ich spoločnú dvojročnú dcéru menom Annette. Tá má však už v takomto veku jedno špeciálne nadanie.

Hudbu k muzikálu zloží skupina Sparks. Carax v minulosti nakrútil kultové snímky, ako Milenci z Pont - Neuf, Pola X a naposledy sme videli aj v našich kinách Holy Motors. Jeho dvorným hercom je Denis Lavant.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín