Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Dvaja ľudia, bazén a krokodíl. Thajský triler pracuje s uzavretým priestorom
Les Misérables
Childs Play
A Rainy Day in New York
Jeanne

Dvaja ľudia, bazén a krokodíl. Thajský triler pracuje s uzavretým priestorom

Eva Labayová | 17.5.2019Thajský film The Pool (2018) bol jedným z najočakávanejších filmov tohtoročného Fantastic Film Festivalu v Bruseli. Aj na jeho polnočnú projekciu bola sála plná záujemcov. Očakávania mali svoje opodstatnenie. Boj mladého páru uviaznutého v bazéne so "zablúdeným" krokodílom, bol totiž dostatočným diváckym lákadlom.

Divácky úspech zaznamenali tvorcovia filmu vo svojej rodnej krajine, kde film uviedli pod názvom - The Pool, Hell at 6 Metres.

Televízny štáb si na účely reklamného natáčania prenajme opustenú olympijskú plaváreň. Po skončení nakrúcania podvodných záberov štáb odchádza s výnimkou režiséra, ktorý si užíva oddych po úspešnej práci a ostáva na pľaci, aby si vychutnal relax, slnko a vodu.

Vedúci výroby si nevšimne na nafukovačke relaxujúceho kolegu, začne vypúšťať obrovský bazén a odchádza. Hladina vody pomaly klesá a keď si režisér na nafukovačke uvedomí, čo sa deje, je už príliš neskoro. V bazéne ostalo tak málo vody, že nedočiahne na jeho okraj. Vtedy prichádza jeho priateľka, ktorá sa počas skoku do vody, nešťastne udrie do hlavy. Uviaznutie v uzavretom priestore bez schodov je už samé o sebe stresujúcim faktorom, ale keď sa na scéne objaví krokodíl, rozpúta sa peklo.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín