Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Clint Eastwood ako režisér ešte neskončil
Le grand méchant renard et autres contes...
Crawl
Rocketman
Blinded by the Light

Clint Eastwood ako režisér ešte neskončil

Erik Binder | 23.4.201988- ročný herec a režisér Clint Eastwood nás tento rok príjemne prekvapil nielen tým, že vo svojom veku solídne zrežíroval „rodinnú gangsterku“ Pašerák (The Mule), ale že si v nej s prehľadom zahral aj hlavnú úlohu. V roku 2015 sa zaujímal o projekt s názvom The Ballad of Richard Jewell, z plánov nakoniec zišlo. Veci sa ale opäť dávajú po štyroch rokoch do pohybu a pre Eastwooda by malo ísť o jeho najbližšiu režijnú prácu.

Ak sa režisér pustí do nakrúcania, na plátne sa prenesieme do leta 1996, konkrétne do mesta Altanta, kde sa vtedy odohrávali Letné olympijské hry. Okrem takých svetových rekordov Michaela Johnsona na 200 a 400 metrov na Olympijskom štadióne sa ale tieto hry zapísali do dejín aj teroristickým bombovým útokom, pri ktorom umreli dvaja ľudia.

Pôjde o príbeh Richarda Jewella, statočného ochrankára, ktorý pomáhal ľuďom tesne po incidente, avšak neskôr bol krivo obvinený z jeho plánovania. Nakrúcanie by malo začať v lete tohto roka, trochu nás ale môže mrzieť, že časom od hereckej účasti vo filme odstúpili Leonardo DiCaprio a Jonah Hill. Obaja však budú snímku produkovať.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články