Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Kompletizuje sa hviezdne obsadenie Smrti na Níle
Le grand méchant renard et autres contes...
Crawl
Rocketman
Blinded by the Light

Kompletizuje sa hviezdne obsadenie Smrti na Níle

| 20.4.2019Najnovším menom na zozname pripravovanej adaptácie detektívky z pera Agathy Christie Smrť na Níle (Death on the Nile) je Letitia Wright, známa z filmov Black Panther, Avengers: Infinity War alebo seriálu Black Mirror.

V novej verzii ikonického diela žánru si herečka zahrá hlavnú podozrivú z vraždy mladej dedičky na lodi plaviacej sa na rieke Níl v Egypte. Režírovať bude samozrejme opäť Keneth Branagh, režisér Vraždy v Orient Exprese (Murder on the Orient Express, 2017) a zahrá si aj hlavnú postavu vyšetrovateľa, pedantného Hercula Poirota.

Vráti sa aj herec Tom Bateman ako Bouc, dávnejšie sa vie, že uvidíme aj Gal Gadot (Wonder Woman), Armieho Hammera (Povedz mi svoje meno, Sociálna sieť) alebo Jodie Comer (Killing Eve). Pokračuje sa tak v štýle lahôdkového obsadenia prvého filmu.

Dá sa predpokladať, že scenár, podobne ako pri Vražde v Orient Exprese, neprinesie do deja príliš veľa inovácií a rozuzlenie sa nebude líšiť od knižnej predlohy, ale nechajme sa prekvapiť. Novela bola publikovaná prvýkrát v roku 1937. V roku 1978 ju úspešne adaptoval do kinoverzie John Guillermin s Petrom Ustinovom v hlavnej úlohe.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články