Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Bratia Russovci, Michael B. Jordan a remake Prípadu Thomasa Crowna
Synonymes
Gisaengchung
Yumorist
Systemsprenger

Bratia Russovci, Michael B. Jordan a remake Prípadu Thomasa Crowna

Erik Binder | 11.4.2019Príťažlivo znejúca kombinácia má ale trochu zložitejšie pozadie, režiséri Avengers: Infinity War a Endgame, bratia Russovci, sa totiž vydávajú zaujímavou cestou produkcie nasledujúcich filmov. Anthony a Joe totiž vlastnia produkčnú firmu AGBO Films a tú čaká významná dlhodobejšia spolupráca s gigantom MGM.

Spoločnosť má v pláne nadväzovať v najbližšej dobe partnerstvá v súčasnosti vychytenými hollywoodskymi tvorcami a bude sa tak diať ako v tvorbe filmovej, tak aj televíznej. Na spoluprácu s Joeom a Anthonym sa teší špeciálne Chris Brearton z MGM a pátosom hýria aj Russovci, pretože v podobných kooperáciách vidia zmysel svojej AGBO Films.

MGM má obrovské portfólio filmov a tak je aj čo prerábať. Začína sa už hovoriť o prvom remakeu klasiky Prípad Thomasa Crowna (The Thomas Crown Affair, 1968, Norman Jewison) so Steveom McQueenom a Faye Dunaway v hlavných úlohách. Súčasné publikum lepšie pozná slušný remake s Pierceom Brosnanom a René Russo v réžii Johna McTiernena z roku  1999. V novej verzii by si mal zahrať Michael B. Jordan (Creed) a možno sa Russovci chopia okrem produkcie aj réžie. Scenár má na starosti Matthew Michael Carnahan.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín