Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Bratia Russovci, Michael B. Jordan a remake Prípadu Thomasa Crowna
Little
Yesterday
Werk ohne Autor
The Best of Enemies

Bratia Russovci, Michael B. Jordan a remake Prípadu Thomasa Crowna

Erik Binder | 11.4.2019Príťažlivo znejúca kombinácia má ale trochu zložitejšie pozadie, režiséri Avengers: Infinity War a Endgame, bratia Russovci, sa totiž vydávajú zaujímavou cestou produkcie nasledujúcich filmov. Anthony a Joe totiž vlastnia produkčnú firmu AGBO Films a tú čaká významná dlhodobejšia spolupráca s gigantom MGM.

Spoločnosť má v pláne nadväzovať v najbližšej dobe partnerstvá v súčasnosti vychytenými hollywoodskymi tvorcami a bude sa tak diať ako v tvorbe filmovej, tak aj televíznej. Na spoluprácu s Joeom a Anthonym sa teší špeciálne Chris Brearton z MGM a pátosom hýria aj Russovci, pretože v podobných kooperáciách vidia zmysel svojej AGBO Films.

MGM má obrovské portfólio filmov a tak je aj čo prerábať. Začína sa už hovoriť o prvom remakeu klasiky Prípad Thomasa Crowna (The Thomas Crown Affair, 1968, Norman Jewison) so Steveom McQueenom a Faye Dunaway v hlavných úlohách. Súčasné publikum lepšie pozná slušný remake s Pierceom Brosnanom a René Russo v réžii Johna McTiernena z roku  1999. V novej verzii by si mal zahrať Michael B. Jordan (Creed) a možno sa Russovci chopia okrem produkcie aj réžie. Scenár má na starosti Matthew Michael Carnahan.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín