Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Posledná príležitosť na komplexné filmové priznanie roka 2018
Synonymes
Gisaengchung
Yumorist
Systemsprenger

Posledná príležitosť na komplexné filmové priznanie roka 2018

| 21.3.2019Koniec marca je pre mnohých termínom odovzdania daňového priznania. To filmové priznanie má dátum 9. apríla 2019 od 19:00 a v spolupráci s portálom kinema.sk ho prináša Filmový klub pri Kine Mier v Nových Zámkoch. Facebook event nájdete TU.

Filmy sú jedným z najpopulárnejších a najsilnejších zdrojov inšpirácie. Aj rok 2018 priniesol mimoriadne diela v oblasti svetovej kinematografie, televíznej produkcie a reklamy. Nie každý stíha popri pracovných a súkromných povinnostiach držať krok a sledovať, čo sa vo filmovom priemysle vyprodukovalo. Počas filmového večera – Best of 2018, najlepšie filmy, seriály a reklamy – budú mať záujemcovia možnosť v Nových Zámkoch zažiť informáciami nabitú audio-vizuálnu prednášku. Prehľad toho najlepšieho pripravil slovenský filmový kritik a šefredaktor filmového portálu kinema.sk Peter Konečný.

Divákom predstaví len to najlepšie z moderného vnímania audiovizuálneho umenia a ukáže, ako sa tento druh tvorby stále vyvíja a hľadá nové cesty ako zaujať často presýtených divákov.

Vstupenky sú dostupné aj online tu


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín