Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Leonardo DiCaprio, Brad Pitt a Margot Robbie v novinke Quentina Tarantina
Synonymes
Gisaengchung
Yumorist
Systemsprenger

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt a Margot Robbie v novinke Quentina Tarantina

| 20.3.2019Leonardo DiCaprio a Brad Pitt. Dve najväčšie herecké hviezdy posledných desaťročí sa ešte nikdy na filmovom plátne nestretli. Až doteraz. Už tento rok sa totiž bok po boku objavia v novinke Vtedy v Hollywoode režiséra Quentina Tarantina. Kultový filmár v ňom predstaví originálny pohľad na Hollywood 60. rokov minulého storočia a okrem DiCapria a Pitta doň obsadil aj ďalšie hviezdy ako Margot Robbie či Al Pacina. Pozrite si prvú ukážku z filmu Vtedy v Hollywoode, ktorý sa do našich kín dostane už toto leto.

V deviatom filme kultového režiséra Quentina Tarantina sa televízny herec Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho dlhoročný kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt) rozhodnú presadiť pri filme na konci zlatej éry Hollywoodu v roku 1969 v Los Angeles.

Tarantino, dvojnásobný držiteľ Oscara, je zároveň aj autorom scenára k filmu. Vtedy v Hollywoode má byť podľa neho ľúbostným listom jeho milovanému Los Angeles, kde práve  v 60. rokoch vyrastal. Spomínané herecké obsadenie dopĺňajú ďalšie známe tváre - Kurt Russell ( Strážcovia Galaxie 2), Dakota Fanning (Brimstone), Damian Lewis (Homeland) či Bruce Dern (Nebraska). Vo filme sa má objaviť aj viacero skutočných historických postáv ako Bruce Lee či Steve McQueen a postavy DiCapria a Pitta sa zapletú aj do neslávneho besnenia masového vraha Charlesa Mansona.

Tarantino sa už viackrát vyjadril, že plánuje natočiť dokopy 10 filmov. Vtedy v Hollywoode má byť teda pre autora kultových snímok ako Pulp Fiction, Kill Bill či Divoký Django, predposledným filmom. Preto si ho v lete určite nenechajte ujsť.

Novinku Quentina Tarantina - Vtedy v Hollywoode - si budete môcť v slovenských kinách vychutnať už 8. augusta 2019.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín