Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > 40-ku Votrelca oslávime šiestimi krátkymi tematickými filmami
Papicha
Knives Out
Mid90s
Der goldene Handschuh

40-ku Votrelca oslávime šiestimi krátkymi tematickými filmami

Erik Binder | 18.3.2019Legendárny sci-fi horor Votrelec (Alien) v réžii Ridleyho Scotta tento rok oslavuje štyridsiatku, čiže vek, kedy je človek na vrchole svojich síl. Ako sme sa minulý rok dozvedeli, nie príliš závratné tržby Promethea (2012), ale predovšetkým Alien: Covenant (2017) a zároveň ich kontroverzné prijatie fanúšikmi série viedlo štúdio k zrušeniu ďalšieho pokračovania, bez ktorého predchádzajúce filmy akosi postrádajú skutočný zmysel, čo je veľká škoda, už len vzhľadom na vysoký vek Ridleyho Scotta.

Malú, alebo aj celkom slušnú náplasť na negatívne správy ale môže predstavovať hneď šestica krátkych filmov spoločnosti 20th Century Fox inšpirovaných slávnym hororom. Známe sú už aj názvy jednotlivých diel a na internete sa už objavil aj uvedený teaser.

Konkrétne tak uvidíme filmy s názvami Alien: Alone (r. Noah Miller), Alien: Containment (r. Chris Reading), Alien: Harvest (Benjamin Howdeshell), Alien: Night Shift (Aidan Breznick), Alien: Ore (Spear Sisters) a Alien:  Specimen (Kelsey Taylor). Tie budú postupne pribúdať prostredníctvom IGN na streame v týždňových intervaloch.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín