Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Je známa lokácia úvodnej sekvencie nového Bonda
Once Upon a Time in Hollywood
Yao
Long Shot
Chvilky

Je známa lokácia úvodnej sekvencie nového Bonda

Erik Binder | 12.3.2019Prednedávnom sme sa dozvedeli, že prípravy na nakrúcanie novej, už 25 bondovky sa pomaly rozbiehajú a tak nie je prekvapením, že sa začalo uvažovať, kde sa bude realizovať. Úvodná sekvencia by mala byť podľa dobrého zvyku poriadne akčná a bude sa podľa všetkého odohrávať v meste Matera v južnom Taliansku. Ide o mesto so 60.000 obyvateľmi a môžeme sa tešiť, že sa pretransformuje na viacero dní na jeden veľký akčný karneval.

Podobne, ako sa tak udialo v prípade Mexica City pri predchádzajúcom kúsku Spectre. Talianske lokácie sme videli aj Quantum of Solace alebo Spectre a samozrejme fanúšikovia série nikdy nezabudnú na sekvencie z Benátok v Casino Royale, výrazne formujúce Bondovu osobnosť v stvárnení Daniela Craiga do budúcnosti.

Dlhšie je už známe, že sa vrátia všetky dôležité tváre, ako Naomi Harris, Ralph Fiennes, Ben Wishaw a dokonca aj predchádzajúca bond-girl v stvárnení Ley Seydoux. Režisérom sa stane po dlhých prieťahoch Cary Joji Fukunaga (Temný prípad) a premiéra je stanovená na 20. apríla 2020.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín