Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Je známa lokácia úvodnej sekvencie nového Bonda
Rocketman
Blinded by the Light
Di qiu zui hou de ye wan
Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile

Je známa lokácia úvodnej sekvencie nového Bonda

Erik Binder | 12.3.2019Prednedávnom sme sa dozvedeli, že prípravy na nakrúcanie novej, už 25 bondovky sa pomaly rozbiehajú a tak nie je prekvapením, že sa začalo uvažovať, kde sa bude realizovať. Úvodná sekvencia by mala byť podľa dobrého zvyku poriadne akčná a bude sa podľa všetkého odohrávať v meste Matera v južnom Taliansku. Ide o mesto so 60.000 obyvateľmi a môžeme sa tešiť, že sa pretransformuje na viacero dní na jeden veľký akčný karneval.

Podobne, ako sa tak udialo v prípade Mexica City pri predchádzajúcom kúsku Spectre. Talianske lokácie sme videli aj Quantum of Solace alebo Spectre a samozrejme fanúšikovia série nikdy nezabudnú na sekvencie z Benátok v Casino Royale, výrazne formujúce Bondovu osobnosť v stvárnení Daniela Craiga do budúcnosti.

Dlhšie je už známe, že sa vrátia všetky dôležité tváre, ako Naomi Harris, Ralph Fiennes, Ben Wishaw a dokonca aj predchádzajúca bond-girl v stvárnení Ley Seydoux. Režisérom sa stane po dlhých prieťahoch Cary Joji Fukunaga (Temný prípad) a premiéra je stanovená na 20. apríla 2020.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články