Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > B(P)líži sa ďalší horor od producentov - The Conjuring Universe
Le grand méchant renard et autres contes...
Crawl
Rocketman
Blinded by the Light

B(P)líži sa ďalší horor od producentov - The Conjuring Universe

Erik Binder | 21.2.2019Spoločnosť New Line Cinema predstavila poster k očakávanej novinke The Curse of La Llorona z produkcie Jamesa Wana. La Llorona sa ocitá niekde medzi nebom a peklom, je to tzv. plačúca žena a strašidelný prízrak, ako ukazuje hrôzu naháňajúci plagát. Počas života utopila svoje deti a neskôr sa od žiaľu hodila do rieky sama. Jej objektom sú po stáročia malé deti, v ktorých by chcela nájsť náhradu za tie svoje, mŕtve. Tento príbeh je súčasťou mexického folklóru.

Film režíroval debutant Michael Chaves, scenár napísali Mikki Daughtry a Tobias Iaconis a dej sa bude odohrávať v Los Angeles v sedemdesiatych rokoch minulého storočia. Na svete už máme istý čas aj trailer a v kinách nás bude toto mexické zlo strašiť od 18. apríla 2019. V USA sa bude v kinách umierať na infarkty až o deň neskôr.

Pripomeňme, že táto legenda sa ocitla na plátnach v mexickej produkcii už v roku 1933 pod názvom La Llorona v réžii Ramóna Peóna alebo pod rovnakým názvom v roku 1960 v réžii Reného Cardonu, ďalej aj v rámci epizód seriálov GrimmOd súmraku do úsvitu.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články