Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Vieme oficiálny názov nového (už šiesteho) Terminátora
Breakthrough
The Addams Family
The Bookshop
Little

Vieme oficiálny názov nového (už šiesteho) Terminátora

Eva Labayová | 12.2.2019Tim Miller, James Cameron, Arnold Schwarzenegger a Linda Hamilton sa znova spojili, aby priniesli na plátno „ďalšieho terminátora“ – tentokrát už šiesteho v poradí. Je známy už aj názov filmu. Terminátor: Dark Fate.

Film bude nadväzovať na prvé dva filmy. Producentom projektu a kreatívnym konzultantom je James Cameron. Do režisérskej stoličky sa posadil Tim Miller, ktorého celovečerný debut netreba predstavovať. Práve on stál za režisérskou taktovkou „marvelovky“ Deadpool.

Zaujímavosťou je aj dlhoočakávaný návrat herečky Lindy Hamilton (exmanželky Jamesa Camerona, manželmi boli 1997-1999), ktorá s Cameronom nespolupracovala od nakrúcania druhého Terminátora.

O samotnom príbehu zatiaľ nie je dostupných veľa informácií. Kolumbijská herečka Natalia Reyes bude stvárňovať zrejme hlavnú ženskú postavu Dani Ramos. Ďalšou ženskou hrdinkou vo filme je Grace, ktorej úlohu dostala herečka Mackenzie Davis. Vidieť sme ju mohli vo filmoch ako napríklad Blade Runner 2049, Marťan, tak isto aj v epizode San Junipero seriálu Black Mirror. Nového terminátora si zahrá Gabriel Luna (Marvel‘s Agents of S.H.I.E.L.D.)

Namiesto plánovanej júlovej premiéry sa Terminátor: Dark Fate dostane do kín 1. novembra 2019.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články