Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Aquamana čaká spin-off
Synonymes
Gisaengchung
Yumorist
Systemsprenger

Aquamana čaká spin-off

Erik Binder | 11.2.2019Ako to už v Hollywoode chodí, pri úspešných tituloch častokrát štúdiám nebude stačiť iba zisk z prípadného pokračovania, ale látku treba poriadne vyžmýkať aj prostredníctvom prequelov, spin-offov či originov hlavných, či vedľajších postáv. Podobný osud čaká aj Aquamana.

U Warnerov už najali scenáristov Noaha Gardnera a Aidana Fitzgeralda, aby napísali scenár pod názvom The Trench. Pôjde o hororovo ladený spin-off rovnomennej veľkej príšery z nedávneho hitu Jamesa Wana, s ktorou sa stretol v súboji kráľ Atlantídy.

Príbeh by sa mal podľa prvých informácií odohrávať v kráľovstve Trencha a do deja by sa nemala zapojiť žiadna z postáv pôvodného filmu. James Wan bude film produkovať spoločne s Peterom Safranom a jeho rozpočet by mal byť o dosť nižší ako pri ostatných komiksových adaptáciách DC univerza.

Aquaman sa stal najziskovejším filmom DC stajne, keď sa vyšplhal cez 1,1 miliardy dolárov v celosvetových tržbách a predbehol aj Temného rytiera Christophera Nolana. Taktiež môžeme s istotou rátať aj s klasickým sequelom Aquamana v hlavnej úlohe s Jasonom Momoaom, podobnému kroku by snáď zabránil iba koniec sveta.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín