Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Aquamana čaká spin-off
Breakthrough
The Addams Family
The Bookshop
Little

Aquamana čaká spin-off

Erik Binder | 11.2.2019Ako to už v Hollywoode chodí, pri úspešných tituloch častokrát štúdiám nebude stačiť iba zisk z prípadného pokračovania, ale látku treba poriadne vyžmýkať aj prostredníctvom prequelov, spin-offov či originov hlavných, či vedľajších postáv. Podobný osud čaká aj Aquamana.

U Warnerov už najali scenáristov Noaha Gardnera a Aidana Fitzgeralda, aby napísali scenár pod názvom The Trench. Pôjde o hororovo ladený spin-off rovnomennej veľkej príšery z nedávneho hitu Jamesa Wana, s ktorou sa stretol v súboji kráľ Atlantídy.

Príbeh by sa mal podľa prvých informácií odohrávať v kráľovstve Trencha a do deja by sa nemala zapojiť žiadna z postáv pôvodného filmu. James Wan bude film produkovať spoločne s Peterom Safranom a jeho rozpočet by mal byť o dosť nižší ako pri ostatných komiksových adaptáciách DC univerza.

Aquaman sa stal najziskovejším filmom DC stajne, keď sa vyšplhal cez 1,1 miliardy dolárov v celosvetových tržbách a predbehol aj Temného rytiera Christophera Nolana. Taktiež môžeme s istotou rátať aj s klasickým sequelom Aquamana v hlavnej úlohe s Jasonom Momoaom, podobnému kroku by snáď zabránil iba koniec sveta.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín