Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Zrodila sa hviezda vs. Venom
Breakthrough
The Addams Family
The Bookshop
Little

Zrodila sa hviezda vs. Venom

| 22.10.2018Film Zrodila sa hviezda sa v našich kinách hrá už tretí týždeň no svojimi výsledkami potvrdzuje, že ide o vesmírny zázrak. Spočiatku nikto tomuto projektu neveril, Bradley Cooper ako debutujúci režisér, Lady Gaga prvýkrát v roli hlavnej postavy a klasický romantický príbeh toľkokrát už sfilmovaný.

Pozitívne očakávania nastali po zverejnení prvého traileru a nadšené kritické ohlasy sa vzniesli po uvedení filmu na festivaloch v Benátkach či Toronte.

Premiéry na Slovensku sme sa dočkali 4. októbra, kedy Zrodila sa hviezda štarovala s marvelovským akčným hrdinom Venomom. Po prvom víkende dosiahla úctihodných 22 397 divákov. V druhom víkende výsledky mierne poklesli a film videlo 21 886 divákov.  Počas tretieho víkendu film prekonal svoje premiérové výsledky, zasadol na prvé miesto v rebríčku a v kinách si ho vychutnalo 22 974 divákov. Na Slovensku už film videlo 94  045 divákov a pri výsledkoch, aké robí sa doťahuje aj na veľké štúdiové tituly.

Venom prekonal magickú hranicu návštevnosti 100 000 divákov

Tom Hardy v akčnej komiksovke Venom valcuje slovenské kiná. Film o novinárovi Eddiem Brockovi, ktorého ovládne krvilačný symbiont, diváci milujú a už dnes je jedným z najväčších kinohitov jesene. A ako drsnú marvelovku vnímajú Slováci? Absolútne ju milujú, keďže v našich kinách ju videlo už viac než 100 000 divákov.

Venom je kinohitom po celom svete. Spoločnosti Sony Pictures zarobil už viac ako 460 miliónov dolárov, vďaka čomu je držiteľom viacerých rekordov októbrovej návštevnosti.  Aj preto sa čoraz viac hovorí o jeho pokračovaniach, keďže Tom Hardy prednedávnom prezradil, že podpísal zmluvu na celú trilógiu filmov v koži vesmírneho symbionta. Producenti dokonca potešili aj fanúšikov komiksov, v ktorých je Venom jeden z úhlavných nepriateľov Spider-Mana. Obaja superhrdinovia podľa ich vyhlásenia žijú v rovnakom univerze a ich stretnutie je neodvratné. 

Síce si naň budeme musieť ešte pár rokov počkať, no fanúšikovia sveta Spider-Mana určite nemusia zúfať. Už v decembri sa v našich kinách objaví hneď šesť Spider-Manov v animáku Spider-Man: Paralelné svety a budúce leto sa na plátna vráti Tom Holland ako pavúčí muž vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova. V ňom sa úlohe záporáka predstaví hviezdny Jake Gyllenhaal.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín