Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Rambo naberá nové ženské hrdinky do svojho tímu v akcii číslo 5.
Breakthrough
The Addams Family
The Bookshop
Little

Rambo naberá nové ženské hrdinky do svojho tímu v akcii číslo 5.

Erik Binder | 21.10.2018Piata časť legendárnej série Rambo sa už nakrúca v Bulharsku a Španielsku, stále však pribúdajú nové mená do castingu. V poslednom čase sa k Sylvesterovi Stalloneovi pripojili španielska kráska a dvojníčka Penelope Cruz Paz Vega (Sex a Lucia, Španglicky ľahko a rýchlo, Spirit) a Yvette Monreal, známa najmä zo seriálu Faking It. Herečky stvárnia na plátne dve sestry, pričom postava v stvárnení Yvette Monreal sa stane obeťou únosu a jej záchrana bude aj hlavnou zápletkou filmu.

Paz Vega hrá novinárku, zaujímajúcu sa o mexický drogový trh. Ramba 5 nakrúca režisér Adrian Grunberg (Moje letné prázdniny s Melom Gibsonom) podľa scenára Matta Cirulnicka (seriál Absentia). Producentmi sú Avi Lerner a Kevin King. Stallone sa síce v roku 2016 vyjadril, že sa na úlohu akčného hrdinu cíti príliš starý, nakoniec zmenil názor.

Poslednú misiu s číslovkou štyri sme mali na plátnach kín v roku 2008 a režíroval si ju samotný Stallone. Film s rozpočtom 50 miliónov dolárov zarobil celovetovo 113,2 miliónov. V pláne bol aj seriál o Rambovi pre stanicu  FOX, ale od tohto zámeru sa upustilo.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín