Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Trent Reznor vstúpil do pripravovaného seriálu Watchmen
Synonymes
Gisaengchung
Yumorist
Systemsprenger

Trent Reznor vstúpil do pripravovaného seriálu Watchmen

Erik Binder | 6.10.2018Komiks Alana Moorea nepatrí medzi žiadne rodinné záležitosti, čo nám dokázala aj celovečerná verzia v réžii Zacka Snydera (pôvodne zamýšľaného aj pre seriál), a soundtrack k pripravovanému seriálu si taktiež vyžaduje skôr predstaviteľov razantnejšej odrody nezávislej scény.

53- ročný Američan Trent Reznor je zakladateľom industriálnej rockovej kapely Nine Inch Nails, ktorá má na konte 8 štúdiových albumov. Spoločne s Attucisom Rossom pôsobí v post-industriálnom zoskupení How to Destroy Angels. Ako duo nahrávajú soundtracky najmä k filmom Davida Finchera, ako Sociálna sieť, Muži, ktorí nenávidia ženy alebo Zmiznutá. Za Sociálnu sieť obdržali Oscara. Seriál Watchmen vznikne v produkcii HBO za dohľadu Damona Lindelofa.

Tento producent a scenárista sa preslávil dielami, v ktorých pokladal toľko otázok, až na odpovede nezostalo dostatok času (Lost, Prometheus). Jeho sci-fi seriál The Leftovers z produkcie HBO ale presvedčil divákov a kritiku o jeho kvalitách. Lindelof naznačil, že seriál sa odkloní od predlohy a bude zasadený do súčasnosti a nie do osemdesiatych rokov, ako Mooreov komiks a navyše do deja zasiahne viacero nových postáv.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín