Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Trent Reznor vstúpil do pripravovaného seriálu Watchmen
Mary Queen of Scots
Stan & Ollie
Captain Marvel
Mary Poppins Returns

Trent Reznor vstúpil do pripravovaného seriálu Watchmen

Erik Binder | 6.10.2018Komiks Alana Moorea nepatrí medzi žiadne rodinné záležitosti, čo nám dokázala aj celovečerná verzia v réžii Zacka Snydera (pôvodne zamýšľaného aj pre seriál), a soundtrack k pripravovanému seriálu si taktiež vyžaduje skôr predstaviteľov razantnejšej odrody nezávislej scény.

53- ročný Američan Trent Reznor je zakladateľom industriálnej rockovej kapely Nine Inch Nails, ktorá má na konte 8 štúdiových albumov. Spoločne s Attucisom Rossom pôsobí v post-industriálnom zoskupení How to Destroy Angels. Ako duo nahrávajú soundtracky najmä k filmom Davida Finchera, ako Sociálna sieť, Muži, ktorí nenávidia ženy alebo Zmiznutá. Za Sociálnu sieť obdržali Oscara. Seriál Watchmen vznikne v produkcii HBO za dohľadu Damona Lindelofa.

Tento producent a scenárista sa preslávil dielami, v ktorých pokladal toľko otázok, až na odpovede nezostalo dostatok času (Lost, Prometheus). Jeho sci-fi seriál The Leftovers z produkcie HBO ale presvedčil divákov a kritiku o jeho kvalitách. Lindelof naznačil, že seriál sa odkloní od predlohy a bude zasadený do súčasnosti a nie do osemdesiatych rokov, ako Mooreov komiks a navyše do deja zasiahne viacero nových postáv.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín