Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Sacha Baron Cohen sa vrátil v komediálnom seriáli Who Is America?
Mirai
The Souvenir
Les filles du soleil
Hellboy

Sacha Baron Cohen sa vrátil v komediálnom seriáli Who Is America?

| 17.7.2018Sedemdielny satirický seriál WHO IS AMERICA? predstaví rôznorodých jednotlivcov, a to od neslávne známych až po úplne neznámych. To všetko naprieč politickým a kultúrnym spektrom.

Sacha Baron Cohen sa preslávil niekoľkými výraznými úlohami a radikálne napísanými postavami, ktoré sa ihneď zapísali do dejín televízie a filmu. Herec, scenárista a komik, je držiteľom dvoch cien BAFTA®, Zlatých glóbusov® a tiež bol nominovaný na Oscara. Na komediálnej scéne sa presadil vďaka Da Ali G Show. Tá počas svojej štvorročnej existencie získala šesť nominácií na cenu Emmy ® a dve ceny BAFTA®.

Baron Cohen bol zároveň producentom, scenáristom aj hlavnou hviezdou tejto show. Jeho ďalším projektom bol Borat. Film sa okamžite stal fenoménom. V 24 krajinách bol na vrchole rebríčkov návštevnosti a Cohenovi vyniesol nomináciu na Zlatý glóbus® za najlepší mužský herecký výkon v komédii alebo muzikáli a nomináciu na Oscara za najlepší adaptovaný scenár.

V prípade WHO IS AMERICA? je Baron Cohen autorom a producentom. Premiérovú časť nového seriálu nájdete na HBO GO a nová časť pribudne každý týždeň.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín