Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Sacha Baron Cohen sa vrátil v komediálnom seriáli Who Is America?
Roma
Climax
Napszállta
Lizzie

Sacha Baron Cohen sa vrátil v komediálnom seriáli Who Is America?

| 17.7.2018Sedemdielny satirický seriál WHO IS AMERICA? predstaví rôznorodých jednotlivcov, a to od neslávne známych až po úplne neznámych. To všetko naprieč politickým a kultúrnym spektrom.

Sacha Baron Cohen sa preslávil niekoľkými výraznými úlohami a radikálne napísanými postavami, ktoré sa ihneď zapísali do dejín televízie a filmu. Herec, scenárista a komik, je držiteľom dvoch cien BAFTA®, Zlatých glóbusov® a tiež bol nominovaný na Oscara. Na komediálnej scéne sa presadil vďaka Da Ali G Show. Tá počas svojej štvorročnej existencie získala šesť nominácií na cenu Emmy ® a dve ceny BAFTA®.

Baron Cohen bol zároveň producentom, scenáristom aj hlavnou hviezdou tejto show. Jeho ďalším projektom bol Borat. Film sa okamžite stal fenoménom. V 24 krajinách bol na vrchole rebríčkov návštevnosti a Cohenovi vyniesol nomináciu na Zlatý glóbus® za najlepší mužský herecký výkon v komédii alebo muzikáli a nomináciu na Oscara za najlepší adaptovaný scenár.

V prípade WHO IS AMERICA? je Baron Cohen autorom a producentom. Premiérovú časť nového seriálu nájdete na HBO GO a nová časť pribudne každý týždeň.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín