Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Príbeh mafiánskeho bossa Mikuláša Černáka čaká filmové spracovanie
Once Upon a Time in Hollywood
Yao
Long Shot
Chvilky

Príbeh mafiánskeho bossa Mikuláša Černáka čaká filmové spracovanie

| 23.6.2018Exkluzívne práva na filmové spracovanie životného príbehu najznámejšieho slovenského mafiánskeho bossa Mikuláša Černáka získala česká produkčná spoločnosť NOGUP Agency, ktorá stojí za filmami Czech Made Man, Hranaři, či Lída Baarová.

Drsný thriller o Mikulášovi Černákovi sa začne nakrúcať začiatkom roka 2019. Predpokladaný termín kino premiéry je prvý štvrťrok v roku 2020. Aktuálne je film vo fáze príprav a koprodukčných rokovaní. Mená hercov a režiséra budú známe neskôr. Produkcia do filmu plánuje medzinárodné obsadenie, vďaka ktorému sa postupne určite objavia zaujímavé a možno aj nečakané mená, ktoré na filmovom plátne oživia príbehy zo slovenského podsvetia deväťdesiatych rokov.

Filmová spoveď mafiánskeho bossa, ktorý mal kedysi veľký vplyv a dnes si odpykáva doživotný trest za mnohonásobné vraždy, pri ktorých so svojím gangom kruto likvidoval konkurenciu a údajne pracoval aj na objednávku tajnej služby a vysokých biznisových a politických kruhov, bude určite silným mementom a reflexiou na dobu len nedávno minulú.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín