Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Jim Carrey sa opäť stretáva s režisérom Michelom Gondrym
Once Upon a Time in Hollywood
Yao
Long Shot
Chvilky

Jim Carrey sa opäť stretáva s režisérom Michelom Gondrym

PR | 21.6.2018Jim Carrey, držiteľ Zlatého glóbusu, žiari v novom komediálnom seriáli Kidding (K smiechu) z produkcie Showtime, ktorý bude mať na HBO GO premiéru 10. septembra. Pre Jima Carreyho sa jedná o prvú seriálovú úlohu po viac ako dvadsiatich rokoch. Vďaka nej sa opäť stretáva s oscarovým režisérom Michelom Gondrym (Večný svit nepoškvrnenej mysle).

K smiechu rozpráva príbeh o Jeffovi alebo pánovi Picklesovi (Carrey), ikone detských televíznych relácií, ktorý bol vo svojej dobe pre veľa mladých Američanov a ich rodičov, ktorí s ním vyrástli, stelesnením láskavosti a múdrosti. Lenže všetko má svoj koniec a Jeffovi začnú ubúdať fanúšikovia. On nie je schopný vymyslieť žiadnu ďalšiu rozprávku, príbeh alebo bábku, ktorá by publikum zaujala a pomohla mu krízu prekonať.

Výsledok: Láskavý muž v krutom svete čelí strate svojej príčetnosti. Vtipné i dojemné zároveň.
V seriáli ďalej hrajú na Oscara, Emmy i Zlatý glóbus nominovaný Frank Langella (Duel Frost / Nixon), na Oscara, Emmy i Zlatý glóbus nominovaná Catherine Keener (seriál HBO Nájdite mi hrdinu, Uteč) a Judy Greer (Married).

Jeff odmieta byť naďalej súčasťou mašinérie, ktorá sa volá Mr. Pickles 'Puppet Time, a nechce čeliť tlaku, ktorý naň vyvíja výkonný producent Seb (Langella). Ten má obavu o Jeffov psychický stav, ktorý by mohol ohroziť ďalšiu existenciu impéria, ktoré sa im spoločne podarilo vybudovať. Preto začína vymýšľať inú šou, v ktorej Jeff už nefiguruje. Hlavné dizajnérka bábok Deidre (Keener) sa zase stretáva s osobnými a profesijnými problémami. Judy Greer hrá Jeffovu odcudzenú manželku a Cole Allen sa predstaví ako ich syn. V seriáli sa tiež objaví Justin Kirk (Tráva) a Ginger Gonzaga (K smrti trápny).

Producentom je Daveom Holstein (Tráva, Vychovávať Hope), ktorý napísal úvodnú časť a je zároveň aj jeho showrunnerom. Seriál produkoval aj Michel Gondry, ktorý režíroval aj niekoľko častí, a to vrátane prvej. Ďalšími producentmi sú Jim Carrey, Michael Aguilar (K smrti trápny), Robert Benabib (Tráva), Raff Adlane (Zelený sršeň), na Emmy nominovaný Jason Bateman (Arrested Development) a Jim Garavente (Sprostosti).

Kidding (K smiechu) má na HBO GO premiéru 10. septembra (10 častí po 30 minútach).


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín