Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > HBO uvedie druhú sériu Westworld
The Souvenir
Les filles du soleil
Hellboy
In den Gängen

HBO uvedie druhú sériu Westworld

PR | 9.2.2018Cenami Emmy ovenčený seriál Westworld sa vráti vo svojej desaťdielnej druhej sezóne, a to v pondelok 23. apríla o 20:00 na HBO. Od rána toho istého dňa bude prvá epizóda tiež dostupná na HBO GO.

Nový trailer, ktorý natočil spolutvorca seriálu Jonathan Nolan, bol uvedený v nedeľu počas priameho prenosu finále amerického futbalu Super Bowl.

Všetky časti kritikmi oceňovanej prvej série Westworld sú dostupné na HBO GO a HBO OD. Celú prvú sezónu seriálu si môže na HBO GO ktokoľvek prehrať zadarmo, a to v rámci mesačnej skúšobnej doby.Westworld, ktorý mal premiéru v roku 2016, sa stal najsledovanejším novým seriálom HBO v histórii. V prvej sezóne, popisovanej ako temná odysea o úsvite umelej inteligencie a evolúcii hriechu, si zahrali Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, James Marsden, Tessa Thompson, SIDS Babett Knudsen, Jimmi Simpson, Rodrigo Santoro, Shannon Woodward, Ingrid Bols Berdala, Ben Barnes, Simon Quarterman, Angela Sarafyan, Luke Hemsworth, Clifton Collins, Jr., Talulah Riley a Louis Herthum. Druhú sériu doplnia mená ako Katja Herbers, Gustaf Skarsgard a Fares Fares.

Tvorcovia druhej série, Jonathan Nolan a Lisa Joy sú zároveň producentmi seriálu po boku J.J. Abramsa, Atheny Wickham, Roberta Patina, Richarda Lewisa a Bena Stephensona. Za seriálom podľa pôvodného filmu Michaela Crichtona stoja spoločnosti Kilter Films a Bad Robot Productions v spolupráci s Warner Bros.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín