Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Cinematik chce byť filmovou festivalovou jednotkou aj vďaka vašim 2%
The Souvenir
Les filles du soleil
Hellboy
In den Gängen

Cinematik chce byť filmovou festivalovou jednotkou aj vďaka vašim 2%

| 8.2.2018Cinematiku sa darí a to hlavne vďaka Vám! Už dvanásť rokov pripravujeme jeden z najúspešnejších filmových festivalov na Slovensku a plné kinosály nám dokazujú, že to má zmysel! Ďakujeme všetkým, ktorí nás v minulosti podporili a všetkým, ktorí na festival prišli.

Chceli by sme Vás poprosiť o podporu nasledujúceho ročníka vo forme 2% daní. Aj vďaka tomu budeme môcť priniesť viac kvalitných filmov, koncertov, či diskusií. Budeme Vám veľmi vďační!

Pokiaľ sa rozhodnete nám pomôcť a podávate si daňové priznanie sami, vypočítajte si 2% zo zaplatenej dane a jednoducho vpíšte nasledovné údaje do Vášho daňového priznania:

MFF PIEŠŤANY
občianske združenie
Bitúnková 1453/23, 90031 Stupava
IČO: 30856663

Ak ste zamestnanec, požiadajte do 15.2.2018 zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň. Potom požiadajte zamestnávateľa o vystavenie tlačiva Potvrdenie o zaplatení dane. Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane (to musí byť minimálne 3 €). Potrebné údaje vpíšte do tlačiva Vyhlásenie o poukázaní 2%.

Dokumenty na stiahnutie TU


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín