Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Trailer na seriálovú novinku The Terror zobrazuje zúfalý boj posádky o prežitie
Mirai
The Souvenir
Les filles du soleil
Hellboy

Trailer na seriálovú novinku The Terror zobrazuje zúfalý boj posádky o prežitie

Marcel Šedo | 18.1.2018Očakávaná seriálová novinka z produkcie Ridleyho Scotta, The Terror, sa predstavuje v druhom oficiálnom traileri. Tvorcovia si pre nás tentokrát pripravili omnoho viac informácií, avšak stále sa im darí udržiavať mystérium okolo ústredného monštra. Prvá upútavka navyše zobrazuje extrémne drsnú situáciu, kde námorníkov okrem chladu a monštra trápi aj samota, hlad a strach. Výsledkom je atmosféra nepríliš vzdialená tej z kultového filmu Vec. Desať dielna hororová miniséria televízie AMC by sa tak pokojne mohla stať jednou zo seriálových udalostí tohto roka.

Adaptácia rovnomenného románu Dana Simmonsa je inšpirovaná tajomnými okolnosťami zániku polárnej výpravy sira Johna Franklina, ktorý sa snažil nájsť takzvané severozápadné cesty. Dej sa začína v roku 1847, kedy pri pobreží Arktídy bezmocne kotvia dve sesterské lode anglického kráľovského námorníctva - Erebus a Terror. Počiatočné snahy o nájdenie cesty preč sa ukážu ako márne a vyslané záchranné skupiny niekto brutálne vyvraždil. Zdecimovaná posádka prakticky nemá nádej na prežitie a v retrospektívach sa nám odhaľujú jej osudy.

Výkonným producentom série je Ridley Scott. V hlavných úlohách sa predstavia Jared Harris, Tobias Menzies, Ciarán Hinds, Paul Ready, Adam Nagaitis, Nive Nielsen, Ian Hart a Trystan Gravelle. Seriál bude mať premiéru na AMC 26. marca 2018.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín