Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Quentin Tarantino odhalil dátum premiéry aj prvú synopsu svojho nového filmu
Mary Queen of Scots
Stan & Ollie
Captain Marvel
Mary Poppins Returns

Quentin Tarantino odhalil dátum premiéry aj prvú synopsu svojho nového filmu

Marcel Šedo | 7.12.2017Známy americký cinefilný režisér Quentin Tarantino pripravuje svoj deviaty film. Až donedávna bolo otázkou, kedy sa snímky asi dočkáme, kto ju bude produkovať, či aká bude vlastne synopsa (hoci reálne udalosti sú, pochopiteľne, známe). Zatiaľ bezmenný film s pracovným názvom Untitled Manson Family Project však už sprevádza o niečo pestrejšia paleta informácií. Dátum premiéry je symbolicky ohlásený na 9. augusta 2019, čo je 50. výročie tragických udalostí vyobrazených vo filme.

Film bude zobrazovať vraždy, ktorých sa dopustila skupina známa ako Mansonova rodina. Pri ich útoku bolo brutálne zavraždených päť ľudí, vrátane vtedajšej manželky Romana Polanského, herečky Sharon Tateovej, ktorá bola vtedy tehotná. Udalosti, ktoré sa udiali z noci z ôsmeho na deviateho augusta roku 1969, budú však len jednou z línií, pričom nepochybujeme, že tak ako v prípade iných Tarantinových filmov sa aj tu dočkáme netradičného pohrávania sa s rozprávaním a prepletaniu sa jednotlivých línií. V lete roku 1969 sa televízny herec, ktorý má na konte jeden úspešný hit a jeho komplic a spoločník, pokúsia preraziť vo filmovom biznise. Otázkou, samozrejme, zostáva, v akom vzťahu budú tieto postavy k zavraždeným či Mansonovej rodine a takisto podoba vyobrazenia filmového biznisu, ktorý bude v Tarantinovom podaní rozhodne zaujímavý.

Stále čakáme, či sa naplnia Tarantinove túžby a v hlavných úlohách sa ocitnú Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Tom Cruise či Samuel L. Jackson. Tarantinovi držíme palce.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín