Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Králik Peter je párty zviera: Pozrite si prvý trailer novinka roka 2018
Sorry to Bother You
Mary Queen of Scots
The Favourite
The Miseducation of Cameron Post

Králik Peter je párty zviera: Pozrite si prvý trailer novinka roka 2018

| 11.10.2017Fanúšikovia detských knižiek a vymetania klubov sa môžu tešiť. Absurdná kombinácia? Ani nie. Už budúcu jar totiž dorazí na plátna adaptácia obľúbených príbehov britskej autorky Beatrix Potter s rebelským Králikom Petrom. A keďže filmári vedia, že generácia, ktorá na nich vyrastala, má dnes už iné priority ako behanie po prírode, zmenil sa aj ich obľúbený hrdina - na poriadne párty zviera! Komédia s názvom Králik Peter, ktorá štýlovo využíva kombináciu skutočných hercov a počítačovej animácie, dorazí do našich kín na jar 2018.

Komédia Králik Peter vznikla pod taktovkou režiséra Willa Glucka, ktorý ma na svedomí komédiu Ľahko ju zbaliť (Easy A) s Emmou Stone či filmovú adaptáciu broadwayského muzikálu Annie s Jamiem Foxxom. V pôvodnom znení novinky spoznajú diváci v zvieracích postavách mnohé známe hlasy. Hlavnému hrdinovi, Králikovi Petrovi, prepožičal hlas britský komik James Corden, jeho sestrám zas blockbusterové hviezdy Margot Robbie (Vlk z Wall Street, Jednotka samovrahov), Daisy Ridley (Star Wars: Sila sa prebúdza) a Elizabeth Debicki (Strážcovia Galaxie 2). Ich ľudskými náprotivkami budú Domnhall Gleeson (Star Wars: Sila sa prebúdza) a Sam Neill ako pán Gregor mladší a starší a Rose Byrne (X-Men: Prvá trieda) ako Bea - nová postava, ktorá je podľa autorov poctou autorke Beatrix Potterovej.

Komédia Králik Peter sa do našich kín dostane 22. marca 2018 so slovenským dabingom. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články