Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Ako si naplno vychutnať obľúbený film či seriál?
Mowgli
Breaking In
RBG
BlacKkKlansman

Ako si naplno vychutnať obľúbený film či seriál?

Inzercia | 19.6.2017Tešíte sa na to, ako si konečne doma pozriete nový filmový bestseller? Poradíme vám, čo robiť, aby ste z každého filmu mali čo najväčší pôžitok.

Ak patríte k divákom, ktorí dávajú prednosť domácemu sledovaniu najnovších televíznych trhákov, viete, že kino má oproti väčšine televízorov jednu obrovskú výhodu. Veľkoplošný obraz pôsobí vždy unikátne a veľkolepo. Súhlasiť budú najmä fanúšikovia sci-fi filmov, ktorí sa v poslednom čase môžu tešiť najmä z noviniek: Prvý kontakt a Pasažieri. Oba filmy majú v tunajších aj zahraničných diváckych rebríčkoch vysoké hodnotenie. Vedeli ste však, že technológie, vďaka ktorým sú farby úplne autentické, sú súčasťou aj niektorých smart televízorov? Pokiaľ chcete skĺbiť domáci komfort a vynikajúcu kvalitu obrazu, hľadajte zariadenia s Dynamic Crystal Colour. Milo prekvapení budú aj najnáročnejší diváci. A práve tí už poznajú RGB subpixely, ktoré sú súčasťou prémiových Ultra HD televízorov Samsung. Presné farby a ostrosť kriviek vás potešia aj doma na gauči a  pokojne sa natiahnete po ovládači. Áno, UFO môže prísť aj do vašej obývačky!


Eliminujte stresové faktory v domácnosti
Sledovanie televízneho programu v domácom prostredí nám môže prekaziť hlučný sused, ktorý sa opäť rozhodol prerábať čosi v kúpeľni, alebo domáci miláčik, ktorý súrne potrebuje ísť na prechádzku. Podobné situácie nám skutočne vedia narobiť nervy, a tak sa môže stať, že po prvej polhodine pozerania filmu Anjeli a démoni nebudete tušiť, ako sa Tom Hanks posunul v riešení hádaniek o krok ďalej. Pokiaľ je to možné, odložte mobilný telefón do vedľajšej miestnosti a pitný režim si nachystajte vopred. Pre tých, ktorí predsa len počas sledovania filmov nevedia prestať odbiehať, odporúčame zaobstarať si vlastné 4K UHD Blu-ray tituly, ktoré je možné kedykoľvek zastaviť, prípadne si ich pozrieť odznova, keď budete mať náladu.


Ako veľmi príjemného spoločníka oceníte One Remote, inteligentný ovládač, ktorý ponúkajú prémiové Ultra HD televízory Samsung. Vďaka nemu nebudete musieť počas sledovania filmu napr. na UHD Blu-ray prehrávači odbiehať z gauča a hľadať príslušné diaľkové ovládanie. S One Remote totiž preberáte absolútnu kontrolu nielen nad všetkými funkciami televízora, ale aj nad jeho pripojenými zariadeniami!


Milujte ho, aj keď je vypnutý!
Nepochybujeme o tom, že medzi nami sú aj fanúšikovia, ktorí majú k svojmu televízoru priam citový vzťah. Práve tí vedia oceniť aj iné prednosti televízora, nielen to, že je nabitý funkciami. Pohľad naň by si mal totiž jeho majiteľ užívať aj vtedy, keď ho práve nepoužíva. Prémiové Ultra HD TV od Samsungu sú charakteristické elegantným spracovaním, ktoré dokonale splynie s každým interiérom, a to vrátane čistej zadnej strany. Vybrať si môžete z plochých aj zakrivených variantov.

Pokiaľ ste doteraz nemali osobnú skúsenosť s rozlíšením UHD, prémiové televízory Samsung vás prekvapia nielen 4-krát detailnejšími zábermi, na aké ste boli zvyknutí, ale aj realistickým podaním farieb. V predaji sú na výber rôzne uhlopriečky až do 75 palcov. Navyše, Samsung Premium Ultra HD TV ponúkajú extrémne výhodné podmienky, čo sa týka pomeru cena vs. výkon.

Náš TIP!!!
V týchto týždňoch máte možnosť dostať sa k vynikajúcim 4K UHD Blu-ray filmom (Jason Bourne, Sedem statočných, Smrtiaci príliv, a k ďalším), vrátane už spomínaných, úplne zadarmo. Samsung vám ich dá pri kúpe vybraných produktov, napríklad prémiových Ultra HD TV, hneď 5 a podľa vášho výberu. Akciu môžete využiť od 12. júna. 2017 do 3. septembra 2017!

Viac o tejto bonusovej akcii sa dozviete na www.samsung-bonus.eu.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články