Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Magické anime Mary a čarodejnicina kvetina prichádza s ďalším trailerom
Breaking In
RBG
BlacKkKlansman
Searching

Magické anime Mary a čarodejnicina kvetina prichádza s ďalším trailerom

| 14.4.2017Pred viac ako mesiacom nás japonské štúdio Ponoc potešilo prvým trailerom z magického sveta Endorskej univerzity, kam sa jedného dňa dostane malá Mary. Teraz prichádza trailer číslo 2, v ktorom môžeme vidieť ešte oveľa viac z celého sveta a tiež množstvo fantastických kúziel a scenérií. Podľa prekrásnej animácie, magického príbehu, bohatého fantasy sveta, všadeprítomných transformácií a ekologického posolstva štúdio očividne pokračuje v tej najlepšej tradícii japonských animovaných celovečerákov pre celú rodinu.

Štúdio Ponoc je sesterská spoločnosť štúdia Ghibli založená animátorom Yošiakim Nišimurom v roku 2015. Prvým celovečerným filmom tohto štúdia bude práve Mary a čarodejnicina kvetina, čo je adaptácia detskej klasiky Malá metla (The Little Broomstick) od Mary Stewart. Réžie sa ujal Hiromasu Jonebajaši (Arriettin tajný svet), scenár k filmu napísal Riko Sakaguči (Leto s Marnie) a celkovo by na filme malo pracovať viacero bývalých zamestnancov štúdia Ghibli.

Príbeh sleduje osudy malého dievčaťa menom Mary, ktoré sa presťahuje ku svojej rodine na vidiek. Tu stretne čierneho kocúra Tiba, ktorý ju privedie ku čarodejnej kvetine uprostred lesa. Pomocou lietajúcej metly priletí až na nádvorie Endorskej univerzity, kde sa vyučuje mágia. Po počiatočnom očarení fantazijným svetom si začne uvedomovať, že škola robí hrozné pokusy na zvieratách. Rozhodne sa ich zachrániť, čo má za následok pomerne veľké problémy.

Film bude mať v japonských kinách premiéru 8. júla a do Európy sa pozrie niekedy v priebehu tohto roku.

Zdroj: Anime News Network


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články