Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Cuky Luky Film prichádza s pesničkou a klipom
Dumbo
First Man
The Girl in the Spiders Web
Too Old To Die Young

Cuky Luky Film prichádza s pesničkou a klipom

PR | 20.3.2017Funky hit Sexy naspievali Emma Drobná s Barborou Švidraňovou a Kukom z Horkýže Slíže

Bláznivá komédia Cuky Luky Film sa predstaví v našich kinách presne o mesiac. Film inšpirovaný obľúbenými televíznymi postavičkami má odhaliť príbeh začiatku šialeného priateľstva medzi Cuky (Petra Polnišová) a Luky (Zuzana Šebová). Nedávny teaser k nemu sa stal na slovenskom internete virálnym a dnes tvorcovia filmu uverejnili titulnú pesničku, ktorá za ním v ničom nezaostáva. Stane sa singel Sexy rádiohitom?

Producentom chytľavej piesne je Radovan “Vrabec” Orth z legendárnej bratislavskej funky kapely Made 2 Mate či FUNKIEZ. „Chceli sme k filmu funky singel a na Slovensku nie je v tomto žánri nikto povolanejší ako Vrabec. Ešte k nám aj zapadol, keďže vo filme je skutočný pretlak zvierat,“ vtipkuje producent filmu Dano Dangl. Pesničku naspievali speváčky Barbora Švidraňová a Emma Drobná. V nezvyčajnej polohe sa pri nahrávaní predstavil frontman Horkýže Slíže, Kuko, ktorý si v nej strihol rapovú pasáž.

V komédii Cuky Luky Film sa predstavia v hlavných úlohách známe komičky a herečky Petra Polnišová a Zuzana Šebová, sekundujú im Lukáš Latinák a Diana Mórová. Ambície filmu potvrdzuje aj jeho tvorivý tím. Producentom filmu je Dano Dangl, režisérom Karel Janák (Snouborďáci, Rafťáci) a za kameru sa postavil ostrieľaný Tomáš Juríček (Kandidát).

Bláznivú komédiu Cuky Luky Film si budete môcť v kinách užiť už od 20. apríla. Na vaše plátna ju prinesie spoločnosť Itafilm.


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články