Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Netflix predstavuje svoje očakávané filmy
The Shape of Water
The Disaster Artist
Darkest Hour
The Square

Netflix predstavuje svoje očakávané filmy

Marcel Šedo | 13.3.2017Streamovací gigant Netflix predstavil na filmovom festivale South by Southwest tri nové trailery na svoje pripravované filmy. Netflix tak systematicky vytvára nové a nové diela a ukazuje sa ako jeden z najvýznamnejších hráčov na súčasnom audovizuálnom trhu. Spoločne s ďalšími streamovacími a televíznymi spoločnosťami sa navyše stáva synonymom progresu, odvahy a kvality a už dnes je tento segment pre mňa osobne zaujímavejší než konzervatívne filmy veľkých hollywoodskych štúdií.

Prvým z predstavených filmov je The Most Hated Woman in America (Najnenávidenejšia žena v Amerike), ktorý sleduje osudy zakladateľky „Amerických ateistov“ a významnej osobnosti v politicko-kultúrnej vojne. Film by mal zachytávať jej vzostup a pád a tiež ambivalentný charakter, pre ktorý ju mnohí nenávideli a iní milovali. V snímke bude hrať množstvo zvučných mien na čele s Melissou Leo (Fighter), Joshom Lucasom (Čistá duša, Red Dog), Adamom Scottom (Letec), Vincentom Kartheiserom (Mad Men) a Juno Temple (Pokánie). Réžie sa ujme Tommy O'Haver (Americký zločin), ktorý si na filmoch o ženských hrdinkách vlastne postavil svoju kariéru. Film bude mať v Amerike premiéru 24. marca.

Win It All (Vyhraj to všetko) sa zameria na drobného hazardného hráča Eddieho Garretta, ktorý sa podujme na stráženie tašky svojho uväzneného známeho. Keď zistí, že v taške sú peniaze, začne ich pomaly utrácať a napokon všetky prehrá a končí zadĺžený. Čas prepustenia sa však pomaly kráti a Eddie musí čo najskôr získať peniaze späť. Snímka v réžii Joa Swanberga (Drinking Buddies) bude mať premiéru 7. apríla a objavia sa v nej herci Keegan-Michael Key (Fargo) a Joe Lo Truglio (Brooklyn Nine-Nine).

Posledným z filmov je Small Crimes (Malé zločiny) o mužovi, ktorý sedí vo väzení za pokus o vraždu prokurátora. Keď sa vráti domov zistí, že vzťah s jeho rodičmi už nie je to čo býval a jeho priateľka ho opustila. Aby toho nebolo málo dostane sa do sporu medzi šerifom, mafiou a pomstiteľom. Snímka bude mať premiéru 28. apríla a režírovať ju bude E. L. Katz (Cheap Thrills).


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články


Prichádza do kín
Prichádza do kín


>
Sector.sk
>
Kinema.sk
>
Plnehry.sk
>
Onlinehry.sk
>
Funny.sk
>
Zvonenia.sk
>
Pikosky.sk
>
Rozpravky.sk
>
Titulka
>
Recenzie
>
Premiéry
>
Novinky
>
DVD
>
TV
>
Rebríčky
>
Databáza
>
Filmové trailery
>
Podcasty
>
Slovenské filmy
>
Udalosti
>
Preview
>
RSS články
>
RSS novinky.
>
Lacné Letenky
>
AutoOlymp.sk
>
Pricemania.sk
>
Superdeal.sk
>
Filmy
>
info@kinema.sk
>
Všetky práva vyhradené.
copyright 2001 - 2017
Sector s.r.o.
ISSN 1336-4197