Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Netflix predstavuje svoje očakávané filmy
Dumbo
First Man
The Girl in the Spiders Web
Too Old To Die Young

Netflix predstavuje svoje očakávané filmy

Marcel Šedo | 13.3.2017Streamovací gigant Netflix predstavil na filmovom festivale South by Southwest tri nové trailery na svoje pripravované filmy. Netflix tak systematicky vytvára nové a nové diela a ukazuje sa ako jeden z najvýznamnejších hráčov na súčasnom audovizuálnom trhu. Spoločne s ďalšími streamovacími a televíznymi spoločnosťami sa navyše stáva synonymom progresu, odvahy a kvality a už dnes je tento segment pre mňa osobne zaujímavejší než konzervatívne filmy veľkých hollywoodskych štúdií.

Prvým z predstavených filmov je The Most Hated Woman in America (Najnenávidenejšia žena v Amerike), ktorý sleduje osudy zakladateľky „Amerických ateistov“ a významnej osobnosti v politicko-kultúrnej vojne. Film by mal zachytávať jej vzostup a pád a tiež ambivalentný charakter, pre ktorý ju mnohí nenávideli a iní milovali. V snímke bude hrať množstvo zvučných mien na čele s Melissou Leo (Fighter), Joshom Lucasom (Čistá duša, Red Dog), Adamom Scottom (Letec), Vincentom Kartheiserom (Mad Men) a Juno Temple (Pokánie). Réžie sa ujme Tommy O'Haver (Americký zločin), ktorý si na filmoch o ženských hrdinkách vlastne postavil svoju kariéru. Film bude mať v Amerike premiéru 24. marca.

Win It All (Vyhraj to všetko) sa zameria na drobného hazardného hráča Eddieho Garretta, ktorý sa podujme na stráženie tašky svojho uväzneného známeho. Keď zistí, že v taške sú peniaze, začne ich pomaly utrácať a napokon všetky prehrá a končí zadĺžený. Čas prepustenia sa však pomaly kráti a Eddie musí čo najskôr získať peniaze späť. Snímka v réžii Joa Swanberga (Drinking Buddies) bude mať premiéru 7. apríla a objavia sa v nej herci Keegan-Michael Key (Fargo) a Joe Lo Truglio (Brooklyn Nine-Nine).

Posledným z filmov je Small Crimes (Malé zločiny) o mužovi, ktorý sedí vo väzení za pokus o vraždu prokurátora. Keď sa vráti domov zistí, že vzťah s jeho rodičmi už nie je to čo býval a jeho priateľka ho opustila. Aby toho nebolo málo dostane sa do sporu medzi šerifom, mafiou a pomstiteľom. Snímka bude mať premiéru 28. apríla a režírovať ju bude E. L. Katz (Cheap Thrills).


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články