Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Pixarovka Coco predstavila prvý plagát
Searching
Dumbo
First Man
The Girl in the Spiders Web

Pixarovka Coco predstavila prvý plagát

Marcel Šedo | 12.3.2017Režisér Lee Unkrich zverejnil na svojom twitteri plagát k pripravovanému animáku Coco a zároveň oznámil, že prvý teaser uvidíme už na budúci týždeň. Zatiaľ ešte nie je známe kompletné herecké obsadenie, avšak môžeme sa domnievať, že tieto informácie budú taktiež odhalené v priebehu budúceho týždňa. Ko-režisérom filmu bude Adrian Molina a produkciu bude mať na starosti Darla K. Anderson. Unkrich sa k réžii vráti prvý krát od roku 2010, kedy vytvoril tretí najzárobkovejší animovaný film všetkých čias Toy Story 3. Spoločnosť Disney zatiaľ stanovila dátum premiéry na 22.11.2017.

Vo filme sa, aj napriek starodávnemu zákazu svojej krajčírskej rodiny, snaží Miguel (Anthony Gonzalez) stať uznávaným hudobníkom, presne ako jeho idol Ernesto de la Cruz (Benjamin Bratt). V snahe dokázať svoj talent a pohovoriť si so svojimi predkami sa Miguel po sérii podivných udalostí ocitá v ohromujúcej a pestrej zemi mŕtvych. Cestou stretáva očarujúceho podvodníka Hectora (Gael García Bernal) a spoločne vyrážajú na cestu za Miguelovou rodinnou históriou.

Skladateľ Randy Newman síce naznačil, že Coco by mohol byť prvým pixarovským muzikálom, ale je otázne či to bude muzikál v pravom slova-zmysle alebo skôr hudobný film.

Zdroj: movieweb.com


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články