Sector.sk
Kinema.sk
Onlinehry.sk
Plnehry.sk
Funny.sk
Pikosky.sk
Rozpravky.sk
Prihlásiť sa
RSS
Novinky > Simon Pegg je „ready“ pre sci-fi Spielberga
Dumbo
First Man
The Girl in the Spiders Web
Too Old To Die Young

Simon Pegg je „ready“ pre sci-fi Spielberga

| 21.3.2016Udalosťou uplynulého týždňa bolo ohlásenie piateho Indyho na leto 2019. So Stevenom Spielbergom na režisérskej stoličke. Dovtedy sú však ešte dobré tri roky a medzitým sa Steven vrhne na adaptáciu sci-fi románu Ernesta Clinea - Ready Player One. O čo ide?

Ako sme už neraz informovali, ide o príbeh tínedžera, ktorý uteká z pochmúrneho, reálneho sveta do virtuálnej reality zvanej OASIS, kde hľadá veľký poklad v podobe dedičstva zakladateľa tohto videoherného systému. Projekt najnovšie získal do svojich hereckých radov (Olivia Cooke, Tye Sheridan, Ben Mendelsohn) svoje zatiaľ najzvučnejšie meno – Simona Pegga (série Mission: Impossible či Star Trek). Zahrá si Ogdena Morrowa, spolutvorcu systému OASIS. O úlohu hlavného zakladateľa a samotného šéfa – Jamesa Hallidaya, aktuálne rokuje Gene Wilder (Willy Wonka & the Chocolate Factory z 1971). Pegga najbližšie uvidíme v júli v Star Trek Beyond.

Nakrúcanie Ready Player One štartuje už v júni. Spielberg minulý rok po dlhej dobe opäť predstavil kvalitný Hollywood a my sa aj celkom tešíme na jeho nové a nové veci. (zdroj: Empire, THR)


Ďalšie aktuálne filmové novinky
login facebok
Kinema na Facebooku
Kinema na Facebooku
Práve v kinách
Práve v kinách
Najčítanejšie články
Najčítanejšie články
Najdiskutovanejšie články
Najdiskutovanejšie články